1. Kasutustingimused

1.1 Tingimused kehtivad kõigi isikute ja AS Toom Tekstiil (e-pood) vahel, toodete ostmisel tekkivate õigussuhete kohta.

2. Hind

2.1 Tootele kehtib kodulehel märgitud hind. AS Toom Tekstiil jätab endale õiguse muuta hinda.

2.2. Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu 20%.

2.3. Kõik hinnad on toodud eurodes.

2.4. Ostetud toodetele lisandub transpordihind, mis arvutatakse Teie ostukorvis.

3. Tellimine, maksmine, garantii

3.1. Teie ostukorv luuakse hetkel, kui olete klikkinud lingile „Pane korvi“.

3.2. Ostukorvis olevate toodete arvu võite muuta lahtris „kogus“. Tellimuse vormistamiseks klikkige lingile „Vormista tellimus”. Teid suunatakse tellimuse vormistamise leheküljele.

3.3. Olge tellimuse vormistamise leheküljel olevate lahtrite täitmisel tähelepanelik, sest selle informatsiooni täpsusest ja õigsusest sõltub Teie poolt ostetud toodete kiire ja häireteta kohaletoimetamine.

3.4. Toodete müügileping loetakse sõlmituks (Lepingu jõustumine) alates arve summa laekumisest AS Toom Tekstiil arvelduskontole.

4. Toodete eest tasumine

4.1. Makse sooritamiseks klikkige tellimuse vormistamise leheküljel nupule „Näita ostukorvi”. Ekraanile kuvatakse Teie tellimuse kinnitus. Palume enne tellimuse eest  tasumist kontrollida, et tellimuses sisalduvad andmed vastavad Teie soovile.

4.2. Toodete eest saate tasuda internetipanga kaudu

4.3. Kui valite kaubale ise järgi tulemise, tuleb oodata kinnitust e-kirja või telefoni teel, et antud toode on reaalselt olemas, kuna toodete laoseis kodulehel ei muutu reaalajas. Kaubale järgi tulles, peab esitama isikuttõendava dokumendi.

5. Toodete kohaletoimetamine ja üleandmine

 5.1. Peale Lepingu jõustumist vastavalt Ostutingimuste punkti 3.5. väljastatakse tooted AS Toom Tekstiili  laost kolme tööpäeva jooksul, millele lisandub transpordiaeg tellimusele märgitud tarneaadressile.

5.2. Kui Teie poolt tellitud tooted on kullerfirmale üle antud, võtab kullerfirma Teiega eelnevalt ühendust, et täpsustada toodete kohaletoomise aeg.

5.3. Palun kontrollida vormistamisel esitatavate kontaktandmete õigsust vältimaks arusaamatusi toodete kohaletoimetamisel. AS Toom Tekstiil ja kullerfirma ei vastuta toodete kohaletoimetamise tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui see on tingitud Teie poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või ebaõigsusest.

5.4. Valides tarneviisi ilma kohaletoimetamiseta, tuleb tellimusele järgi tulla 3 päeva jooksul alates kinnitusmeili saabumisest.

5.7. Kättesaadud saadetist tuleb kontrollida koheselt ja teavitada puuduva või purunenud saadetisest e-posti teel: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

6. Tellimuse tühistamine ja toote tagastamine

6.1. Peale toodete kättesaamist on Tarbijal VÕS mõistes 14 päeva aega toodetega tutvumiseks. Juhul, kui tooted Tarbijale ei sobi, on Tarbijal õigus 14 päeva jooksul peale toodete üleandmist oma tellimusest taganeda ja ostetud tooted tagastada või vahetada (selleks saatke teavitus e-postiga: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.).

6.2. Tellimuse tühistamisel/tagandamisel tagastatakse Teile ostu eest tasutud summa (koos transpordimaksumusega) Teie poolt näidatud pangakontole hiljemalt 14 päeva jooksul alates tellimuse tühistamisest/tagandamise teatest, kuid Toote tagastamisega seotud kulud tasub klient (v.a kui toode on praak või tooted ei vasta tellitud toodetele). Teostatakse tasaarveldus: Ostu eest tasutud transporditasu ja toote tagastamisega seotud transpordikulu kohta.

Tagastatav kaup peab olema terve, pakendis ja kasutamata.

6.3 Pakendist välja võetud madratsitele laieneb taganemisõiguse puudumine, hügieenilistel põhjustel (VÕS § 53 lg 4 p 41).

7. Nõuetele mittevastavate toodete tagastamine

7.1. Esimesel kuuel kuul peab müüja (AS Toom Tekstiil) tõestama, et tegemist ei ole tootmispraagiga. Järgmised 1,5 aastat peab tõestama klient, et tegemist on tootmispraagiga.

Kui Tarbija ei ole nõus Veebipoe pakutud lahendusega, võib Tarbija esitada kaebuse tarbijakaebuste komisjonile Tarbijakaitseameti kaudu või kohtule. Tarbija võib esitada kaebuse ise või esindaja kaudu. Tarbijakaitse komisjoni andmed on toodud Tarbijakaitseameti kodulehel,  - aadress: Rahukohtu 2, Tallinn 10130; tel: 3201 920; e-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.; täiendav info tarbijavaidluste komisjoni kohta: www.komisjon.ee. Euroopa Liidu liikmesriikides tekkivate probleemide lahendamiseks pöörduda Euroopa Liidu tarbijate Nõustamiskeskusse.

7.2. AS Toom Tekstiil ei vastuta:

1) Teie süül toote kahjustumise eest;

2) puuduste eest, mis on tekkinud toote mittekorrapärase kasutamise tagajärjel;

3) toote normaalse füüsilise kulumise eest tavalise kasutamise korral.

7.3. Toote nõuetele mittevastavuse või puuduse korral on Teil õigus nõuda toote asendamist nõuetele vastava ja puudusteta toote vastu või taganeda tellimusest ja tagastada nõuetele mittevastav toode AS Toom Tekstiili kulul.

7.4. Nõuetele mittevastava toote tagastamise korral kantakse toote eest tasutud summa (koos transpordimaksumusega) Teie poolt näidatud pangakontole hiljemalt 14 päeva jooksul arvates tellimusest taganemise ja toote tagastamise soovi kohta teate saamisest.

8. Muud tingimused

8.1. Kõiki  AS Toom Tekstiili e-poe külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot.

8.2. Käesolevates tingimustes lahendamata küsimustes lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest.

9. Kasutustingimustega nõustumine

9.1. AS Toom Tekstiili e-poe ostutingimustega tutvumine on tellijale kohustuslik.

9.2. Tellimust esitades, nõustub tellija Lepingus toodud tingimustega.

   Copyright Toom Tekstiil AS. All rights reserved.